Poslední přesun

Ach. Tak tedy opět. Ale snad už naposledy.

Ukázalo se, že udržovat více než dvě instalace WordPressu je pro mě neúnosné, a proto jsem se rozhodl konsolidovat své internetové impérium do jediného URL, kde bude všechno. Tedy ne že bych měl těch aktivit tolik, ale je to nesmírně obtěžující muset obejít i těch několik málo webů které mám a nebo bych časem chtěl mít. Tak proto tedy přesun.

Původně jsem se snažil vymyslet nějaké opravdu nápadité jméno pro doménu, kde bych se uhnízdil, ale ukázalo se, že na to už je pozdě. Proto tedy jménopříjmení.com. Časem bych rád publikoval nějaké krátké texty i v… angličtině — ano, dá se to tak nazvat — proto ne .cz. Navíc: nic vám nepřinese víc komentářového spamu a marných pokusů o přihlášení do administrace WordPressu jako doména .com.

Tak tedy: směle do toho.

PS: Původně jsem sem přenesl většinu starších postů z festivalu a nulové obtížnosti. Nicméně se ukázalo, že mé psaní nestárne úplně nejlépe, a především: vytáhnout posty z jejich původního kontextu způsobí, že se z nich ztratí dost z původního smyslu. Takže jsem je zase všechny smazal.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.